Nasi lekarze specjaliści

Gabinet Alergologiczny

dr n. med.
Ewa Liska-Markiel
specjalista alergolog, laryngolog

Gabinet Bariatri

dr n. med.
Michał Dyaczyński
specjalista chirurgii ogólnej

Gabinet Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej

dr n. med.
Marek Szewczyk
specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej
lek. med.
Mirosław Kawulok
specjalista chirurgii ogólnej
lek. med.
Andrzej Solarz
specjalista chirurg, onkolog

Gabinet Chirurgii Ortopedycznej

lek. med.
Antoni Kozik
specjalista chirurgii urazowej i ortopedii kierownik medyczny
lek. med.
Bogusław Mojżesz
specjalista chirurgii urazowej i ortopedii
lek. med.
Jacek Wilczyński
specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
lek. med.
Tomasz Samorzewski
specjalista chirurgii urazowej i ortopedii
lek. med.
Wiesław Janusz
specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
lek. med.
Tomasz Wądek
specjalista chirurgii urazowej i ortopedii
lek. med.
Piotr Styrkosz
specjalista chirurgii urazowej i ortopedii
lek. med.
Piotr Zagórski
lekarz ortopeda
lek.
Michał Mojżesz
specjalista ortopeda traumatolog

Gabinet Chirurgii Ortopedycznej dla dzieci

lek. med.
Antoni Kozik
specjalista chirurgii urazowo ortopedycznej
lek. med.
Bogusław Mojżesz
specjalista chirurgii urazowo ortopedycznej
lek. med.
Wiesław Janusz
specjalista chirurgii urazowo ortopedycznej
lek. med.
Tomasz Samorzewski
specjalista chirurgii urazowo ortopedycznej

Gabinet Dermatologiczny

lek. med.
Diana Gadt-Frączek
specjalista dermatolog
lek. med.
Renata Jabłońska
lekarz dermatolog-wenerolog

Gabinet Diabetologiczny

dr n. med.
Iwona Salamon
specjalista chorób wewnętrznych, diabetolog

Gabinet Endokrynologiczny

dr n. med.
Barbara Jeleń
specjalista chorób wewnętrznych, endokrynolog
lek. med.
Magdalena Londzin-Olesik
specjalista endokrynolog

Gabinet Gastrologiczny

dr n. med.
Józef Kisiel
specjalista chorób wewnętrznych, gastroenterolog
lek. med.
Jacek Jarco
specjalista chorób wewnętrznych

Gabinet Ginekologiczny

dr n. med.
Bogdan Zasada
specjalista ginekolog-położnik, cytolog
lek. med.
Maria Madajska-Kawulok
specjalista ginekolog-położnik, cytolog
lek. med.
Monika Stankowska
specjalista ginekolog-położnik

Gabinet Hematologiczny

Lek. Med.
Jolanta Chromik
specjalista chorób wewnętrznych, hematolog

Gabinet Internistyczny

dr n. med
Janusz Mogilski
specjalista chorób wewnętrznych
lek. med.
Renata Sternal-Kowalewska
specjalista chorób wewnętrznych
lek. med.
Jacek Zagórski
lekarz chorób wewnętrznych
lek. med.
Jacek Jarco
specjalista chorób wewnętrznych

Gabinet Kardiologiczny / EKG

lek. med.
Lucyna Dziadzio-Bolek
specjalista kardiolog
dr n. med.
Katarzyna Sierek
specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog
lek. med.
Barbara Adamus-Sibik
specjalista medycyny rodzinnej, specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog
Dr n.med.
Anna Ładoś-Krupa
specjalista chorób wewnętrznych, specjalista kardiolog, specjalista diabetolog

Gabinet Neurochirurgiczny

dr n. med.
Krzysztof Czerwiński
specjalista neurochirurg, neurolog

Gabinet Neurologiczny

lek. med.
Agata Meres-Crosta
specjalista neurolog
lek. med.
Magdalena Pogwizd
specjalista neurolog
lek. med.
Monika Pieniądz-Wolny
specjalista neurolog
lek. med.
Julia Wojtasik
specjalista neurolog

Gabinet Okulistyczny

prof. dr hab. n. med.
Stanisława Gierek- Ciaciura
specjalista chorób oczu, ekspert chirurgii refrakcyjne
dr n. med.
Iwona Rokita-Wala
specjalista chorób oczu
lek. med
Grażyna Tyszkiewicz
specjalista chorób oczu
lek. med.
Monika Majchrowicz
specjalista chorób oczu, kierownik poradni okulistycznej
dr n. med.
Michał Milka
specjalista chorób oczu
lek.med.
Kamila Żyrek
lekarz okulista
lek. med.
Łukasz Wójcik
specjalista chorób oczu
lek. med.
Łukasz Cwalina
specjalista chorób oczu
lek. med.
Martyna Nowak
specjalista okulista

Gabinet Okulistyczny dla Dzieci

lek. med.
Monika Majchrowicz
specjalista chorób oczu

Gabinet Onkologiczny

dr n. med.
Dorota Gabryś
specjalista onkolog-radioterapeuta

Gabinet Osteopatii

dr n. med.
Daniela Milka
mgr
Jacek Buchta
dyplomowany osteopata

Gabinet Otolaryngologiczny

lek. med.
Anna Janik-Skórka
specjalista otolaryngolog
dr n. med.
Ewa Liska-Markiel
specjalista alergolog, laryngolog
lek. med.
Barbara Mazurek
specjalista otolaryngolog

Gabinet Proktologiczny

lek. med.
Michał Glogasa
specjalista chirurgii ogólnej, medycyny sportowej, medycyny paliatywnej, proktolog

Gabinet Psychiatryczno-Psychologiczny

lek. med.
Małgorzata Przybyła-Janusz
psychiatra, specjalista psychoterapii uzależnień
mgr
Renata Raczyńska
psychoterapeuta, seksuolog

Gabinet Pulmonologiczny

lek. med.
Iwona Ganobis
specjalista pulmonolog

Gabinet Reumatologiczny

Dr n. med.
Marcin Stajszczyk
specjalista reumatolog

Gabinet Schorzeń i Urazów Kręgosłupa

lek. med.
Tomasz Wądek
specjalista chirurgii ortopedii i traumatologii

Gabinet Urologiczny

lek. med.
Ryszard Jarzmus
specjalista urolog
lek. med.
Paweł Pawlaczek
specjalista urolog
lek. med.
Grzegorz Kies
specjalista urolog
lek. med.
Michał Marszolik
specjalista urolog
lek. med.
Marek Kaczorowski
specjalista urolog
lek. med.
Piotr Gajniak
specjalista urolog

Oddział Chirurgii Ogólnej Jednego Dnia

dr n. med.
Marek Szewczyk
specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej
lek. med.
Mirosław Kawulok
specjalista chirurgii ogólnej

Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

lek. med.
Antoni Kozik
specjalista chirurgii urazowej i ortopedii
lek. med.
Tomasz Samorzewski
specjalista chirurgii urazowej i ortopedii
lek. med.
Wiesław Janusz
specjalista chirurgii urazowej i ortopedii
lek. med.
Bogusław Mojżesz
specjalista chirurgii urazowej i ortopedii

Oddział Okulistyczny

prof. dr hab. n. med.
Stanisława Gierek-Ciaciura
specjalista chorób oczu ekspert chirurgii refrakcyjnej
dr n. med.
Iwona Rokita-Wala
specjalista chorób oczu
lek.med.
Michał Milka
specjalista chorób oczu
dr n. med.
Adam Cywiński
specjalista chorób oczu
lek. med.
Łukasz Cwalina
specjalista chorób oczu

Oddział Urologiczny Chirurgii Jednego Dnia

lek. med.
Ryszard Jarzmus
specjalista urolog

Pracownia EMG

lek. med.
Agata Meres-Crosta
specjalista neurolog

Pracownia Endoskopowa

dr n. med.
Józef Kisiel
specjalista gastroenterolog
lek. med.
Jacek Jarco
specjalista chorób wewnętrznych

Pracownia Rezonansu Magnetycznego

lek. med.
Anna Osierda
specjalista radiolog

Pracownia RTG

technik radiolog
Urszula Kania
technik radiolog
Renata Sromek

Pracownia USG / USG Doppler

lek. med.
Tomasz Szczygieł
lek. med.
Anna Osierda

Terapie wspomagające

Masażysta
Roman
masaże
Terapeuta
Andrzej Witek
m in. Access the Bars ®, chromoterapia