Nasi lekarze specjaliści

Gabinet Alergologiczny

dr n. med.
Ewa Liska-Markiel
specjalista alergolog, laryngolog

Gabinet Bariatri

dr n. med.
Michał Dyaczyński
specjalista chirurgii ogólnej

Gabinet Chirugii Dziecięcej

Gabinet Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej

dr n. med.
Marek Szewczyk
specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej
lek. med.
Mirosław Kawulok
specjalista chirurgii ogólnej
lek. med.
Andrzej Solarz
specjalista chirurg, onkolog

Gabinet Chirurgii Ortopedycznej

lek. med.
Antoni Kozik
specjalista chirurgii urazowej i ortopedii kierownik medyczny
lek. med.
Bogusław Mojżesz
specjalista chirurgii urazowej i ortopedii
lek. med.
Jacek Wilczyński
specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
lek. med.
Tomasz Samorzewski
specjalista chirurgii urazowej i ortopedii
lek. med.
Wiesław Janusz
specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
lek. med.
Tomasz Wądek
specjalista chirurgii urazowej i ortopedii
lek. med.
Piotr Styrkosz
specjalista chirurgii urazowej i ortopedii
lek. med.
Piotr Zagórski
lekarz ortopeda

Gabinet Chirurgii Ortopedycznej dla dzieci

lek. med.
Antoni Kozik
specjalista chirurgii urazowo ortopedycznej
lek. med.
Bogusław Mojżesz
specjalista chirurgii urazowo ortopedycznej
lek. med.
Wiesław Janusz
specjalista chirurgii urazowo ortopedycznej
lek. med.
Tomasz Samorzewski
specjalista chirurgii urazowo ortopedycznej

Gabinet Dermatologiczny

lek. med.
Diana Gadt-Frączek
specjalista dermatolog
lek. med.
Renata Jabłońska
lekarz dermatolog-wenerolog

Gabinet Diabetologiczny

dr n. med.
Iwona Salamon
specjalista chorób wewnętrznych, diabetolog

Gabinet Dietetyczny

Gabinet Endokrynologiczny

dr n. med.
Barbara Jeleń
specjalista chorób wewnętrznych, endokrynolog
lek. med.
Magdalena Londzin-Olesik
specjalista endokrynolog

Gabinet Gastrologiczny

dr n. med.
Józef Kisiel
specjalista chorób wewnętrznych, gastroenterolog
lek. med.
Jacek Jarco
specjalista chorób wewnętrznych

Gabinet Ginekologiczny

dr n. med.
Bogdan Zasada
specjalista ginekolog-położnik, cytolog
lek. med.
Maria Madajska-Kawulok
specjalista ginekolog-położnik, cytolog
lek. med.
Monika Stankowska
specjalista ginekolog-położnik

Gabinet Hematologiczny

Lek. Med.
Jolanta Chromik
specjalista chorób wewnętrznych, hematolog

Gabinet Internistyczny

dr n. med
Janusz Mogilski
specjalista chorób wewnętrznych
lek. med.
Renata Sternal-Kowalewska
specjalista chorób wewnętrznych
lek. med.
Jacek Zagórski
lekarz chorób wewnętrznych
lek. med.
Jacek Jarco
specjalista chorób wewnętrznych
lek. med.
Magdalena Marczak-Konicka
specjalista chorób wewnętrznych

Gabinet Kardiologiczny / EKG

lek. med.
Lucyna Dziadzio-Bolek
specjalista kardiolog
dr n. med.
Katarzyna Sierek
specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog
lek. med.
Barbara Adamus-Sibik
specjalista medycyny rodzinnej, specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog

Gabinet Lekarza rodzinnego

lek. med.
Jacek Zagórski
rodzinny

Gabinet Neurochirurgiczny

dr n. med.
Krzysztof Czerwiński
specjalista neurochirurg, neurolog

Gabinet Neurologiczny

lek.med.
Bożena Luranc-Polmańska
specjalista neurolog
lek. med.
Agata Meres-Crosta
specjalista neurolog
lek. med.
Magdalena Pogwizd
specjalista neurolog
lek. med.
Monika Pieniądz-Wolny
specjalista neurolog
dr. n. med.
Sławomir Graff
specjalista neurolog

Gabinet Okulistyczny

prof. dr hab. n. med.
Stanisława Gierek- Ciaciura
specjalista chorób oczu, ekspert chirurgii refrakcyjne
dr n. med.
Iwona Rokita-Wala
specjalista chorób oczu
lek. med
Grażyna Tyszkiewicz
specjalista chorób oczu
lek. med.
Monika Majchrowicz
specjalista chorób oczu, kierownik poradni okulistycznej
dr n. med.
Michał Milka
specjalista chorób oczu
lek.med.
Kamila Żyrek
lekarz okulista
lek. med.
Łukasz Wójcik
specjalista chorób oczu
dr n. med.
Adam Cywiński
specjalista chorób oczu
lek. med.
Łukasz Cwalina
specjalista chorób oczu

Gabinet Okulistyczny dla Dzieci

lek. med.
Monika Majchrowicz
specjalista chorób oczu

Gabinet Onkologiczny

dr n. med.
Dorota Gabryś
specjalista onkolog-radioterapeuta

Gabinet Otolaryngologiczny

lek. med.
Anna Janik-Skórka
specjalista otolaryngolog
dr n. med.
Ewa Liska-Markiel
specjalista alergolog, laryngolog

Gabinet Pediatryczny

lek. med.
Krystyna Tarnawa
specjalista pediatra

Gabinet Proktologiczny

lek. med.
Michał Glogasa
specjalista chirurgii ogólnej, medycyny sportowej, medycyny paliatywnej, proktolog

Gabinet Psychiatryczno-Psychologiczny

lek. med.
Małgorzata Przybyła-Janusz
psychiatra, specjalista psychoterapii uzależnień
mgr
Renata Raczyńska
psychoterapeuta, seksuolog

Gabinet Pulmonologiczny

lek. med.
Iwona Ganobis
specjalista pulmonolog
lek. med.
Daria Taracha-Guz
specjalista pulmonolog

Gabinet Reumatologiczny

Dr n. med.
Marcin Stajszczyk
specjalista reumatolog

Gabinet Schorzeń i Urazów Kręgosłupa

lek. med.
Tomasz Wądek
specjalista chirurgii ortopedii i traumatologii

Gabinet Stomatologiczny

Lek. stomatologii
Dariusz Bogunia
Lekarz Stomatologii
Lek. stomatologii
Małgorzata Kelczauskas
Lekarz stomatologii

Gabinet Urologiczny

dr n. med.
Zofia Salska
specjalista urolog
lek. med.
Ryszard Jarzmus
specjalista urolog
lek. med.
Paweł Pawlaczek
specjalista urolog
lek. med.
Grzegorz Kies
specjalista urolog
lek. med.
Michał Marszolik
specjalista urolog
lek. med.
Marek Kaczorowski
specjalista urolog
lek. med.
Piotr Gajniak
specjalista urolog

Gabinety Podstawowej Opieki Zdrowotnej

lek. med.
Jadwiga Kogut
specjalista medycyny rodzinnej, internista
lek. med.
Mateusz Stuglik
lekarz pediatra
lek. med
Tomasz Bury
lekarz medycyny rodzinnej
lek. med.
Bogdan Ząbek
pediatra
lek. med.
Barbara Wądrzyk
lekarz internista
dr n.med.
Tomasz Hajzler
specjalista pediatra
lek. med.
Eduard Grynkiewicz
lekarz medycyny rodzinnej

Oddział Chirurgii Ogólnej Jednego Dnia

dr n. med.
Marek Szewczyk
specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej
lek. med.
Mirosław Kawulok
specjalista chirurgii ogólnej

Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

lek. med.
Antoni Kozik
specjalista chirurgii urazowej i ortopedii
lek. med.
Bogusław Mojżesz
specjalista chirurgii urazowej i ortopedii
lek. med.
Tomasz Samorzewski
specjalista chirurgii urazowej i ortopedii
lek. med.
Wiesław Janusz
specjalista chirurgii urazowej i ortopedii
lek. med.
Tomasz Wądek
specjalista chirurgii urazowej i ortopedii
lek. med.
Jacek Wilczyński
specjalista chirurgii urazowej i ortopedii
lek. med.
Michał Mojżesz
lekarz ortopeda

Oddział Okulistyczny

prof. dr hab. n. med.
Stanisława Gierek-Ciaciura
specjalista chorób oczu ekspert chirurgii refrakcyjnej
dr n. med.
Iwona Rokita-Wala
specjalista chorób oczu
dr n. med.
Agata Plech
specjalista chorób oczu
lek.med.
Michał Milka
specjalista chorób oczu
dr n. med.
Adam Cywiński
specjalista chorób oczu
lek. med.
Łukasz Cwalina
specjalista chorób oczu

Oddział Urologiczny Chirurgii Jednego Dnia

lek. med.
Ryszard Jarzmus
specjalista urolog

Pracownia EKG

lek. med.
Lucyna Dziadzio-Bolek
specjalista kardiolog
lek. med.
Katarzyna Sierek
specjalista chrób wewnętrznych

Pracownia EMG

lek. med.
Agata Meres-Crosta
specjalista neurolog

Pracownia Endoskopowa

dr n. med.
Józef Kisiel
specjalista gastroenterolog
lek. med.
Jacek Jarco
specjalista chorób wewnętrznych

Pracownia Rezonansu Magnetycznego

lek. med.
Anna Osierda
specjalista radiolog

Pracownia RTG

technik radiolog
Urszula Kania
technik radiolog
Renata Sromek

Pracownia USG

lek. med.
Tomasz Szczygieł

Pracownia USG Doppler

lek. med.
Anna Osierda